קרב מגע ילידיםתוכנית אייקי מיוחדת מיסודו של עמי ניב מכינים לכיתה א'

אייקי קרב מגע מכינים לכיתה א' – היכולת של הילדים שלנו להתמודד מול שינויים דרסטיים כל כך בחייהם איננה מובנת מאליו כלל וכלל, ורצוי להבין כהורים כי עלינו לתת את כל התמיכה והעזרה לילדינו במהלך הדרך.

תלמידי אייקי קרב מגע מקבלים כלים רבים התורמים בצמיחה הבריאה והאורגנית של הילדים שלנו, האימונים בנויים כדי לעזור לילד להבין ולעכל בשלבים מהירים וללא קשים את העולם הלימודי אליו הוא נכנס. כיצד לומדים, איך להתרכז במשהו שדורש תשומת לב של יותר מכמה שניות או כמה דקות, ואיך לבנות תהליכים מעט מורכבים יותר ממה שהוא היה רגיל בהם עד כה. עם הניסיון מגיע הביטחון העצמי, ועל בסיס ביטחון עצמי יכול הילד לעבור מהגן לכיתה א' ולהתמודד עם אתגרים שעולים מולו כל יום ביתר קלות, כאשר עולמו הרגשי פנוי מהמעבר והתמודדות מול הלחץ הגדול ביותר בבית-הספר.

השתתפות באקדמיה לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב, על פי תכנית מיוחדת של עמי ניב. השילוב במקצועות: אייקי קרב מגע, אייקי קפואירה, אייקי ג'יו ג'יטסו, ואקרובטיקה, תורמת להתפתחות הילד.

  • התפתחות פיזיולוגית של הילד באה לידי ביטוי במאמצים גופנים, ומוטורים. המדריכים מקפידים על תרגילים לפי תוכנית מיוחדת המחזקים את שרירי השלד התורמים לישיבה נכונה, עמידה יציבה, וחיזוק חגורת הכתפיים.
  • במהלך האימונים התפקוד השכלי והרגשי של הילדים מתפתח. כשילד מבצע תרגיל, עליו לזכור שלב אחרי שלב וכך הזיכרון שלו פורח, וכך גם יכולות הקשב והריכוז. הכרה עם חברים בסביבה חדשה, והכרה עם הלחץ של סביבה חדשה.
  • בשלות חברתית. כשילדים נמצאים באימונים הם יוצרים קשרים חברתיים ומסתגלים לנורמות של קבוצת בני גילו. תוך שיתוף פעולה במהלך של משחק או קבלת החוקים והכללים שנקבעים ע"י המדריכים.
  • הדגשים החשובים ביותר באקדמיה לאומנויות לחימה מיסדו של עמי ניב מעניקים ומחנכים את הילדים, לתת כבוד לחברו ולהתחשב בצרכיו, תוך כדי כישורי למידה חדשים, ולהתמודד עם מצבים של תחרות, סקרנות, וצורך הישג לצד פיתוח עצמאות ולקיחת אחריות כמו גם יכולת להתמודד עם סמכות בשיתוף פעולה מלה עם ההורים, לדחות סיפוקים ולשאת תסכולים להצלחה בחיים.

 עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

 פלייר לרוחב_בגודל פייסבוק