קייטנת אומנויות לחימה לילדים ומחנה אימונים לבני נוער ובוגריםקרב מגע, ג'ודו, ג'יו ג'יטסו MMA לגיל הרך, ילדים, נוער ובוגרים בחדרה

מידי שנה בהתאחדות לכושר ולאומנויות לחימה עמי ניב מקיימים בחופשת הפסח והחופש הגדול קייטנת אומנויות לחימה לילדים ומחנה אימונים, לגיל הרך, ילדים, ולבני הנוער עם מגוון של אומנויות לחימה: אייקי קרב מגע והגנה עצמית, אייקי קפואירה, ג‘ודו, אייקי ג‘יו-ג‘יטסו  MMA, איגרוף תאילנדי ועוד

בבוקר המחנה אימונים מיועד לילדים מגיל 3 עד גיל 12. הדגשים בתוכנית זו היא לפתח את המיומנויות שמעצבות את הילד כגון יכולות פיזיות,קורדינציה, תקשורת חברתית, עבודה קוגניטיבית, התמודדות במצבי לחץ, טיפוח יציבה, הרמוניה, איפוק, סבלנות וסובלנות. יחד עם כלים אלו, אנו מקנים לילד מיומנויות כיצד להגיב למצבים שונים בהם הילד נדרש להפגין יכולות התמודדות במצבי חירום.

בשעות הצהריים ואילך המחנה מיועד לנערים/נערות מגיל 13 ומעלה, תוכנית זו נועדה לתת מענה לנערים/נערות אשר מחפשים פעילות ספורטיבית מאתגרת, שיפור כושר הגופני, התמודדות מול כמה תוקפים, אבטחה ואכיפת החוק, הכנה לצבא, הכנה גופנית ונפשית ליחידות ללוחמה בטרור. בנוסף לכך שהתלמידים לומדים הגנה עצמית ומחזקים את גופם ונפשם, זו היא דרך מהנה להכיר חברים חדשים וליצור שפה משותפת בניהם. תוך מתן דגש על כבוד הדדי אחד כלפי חברו. בתקופה זו התלמידים רוכשים כלים לבניית אורח חיים בריא וכן דגשים בנושא שיתוף פעולה אחד בין השני בצורה הרמונית.

לסיכום: המחנה מיועד גם לתלמידים שכבר לומדים בהתאחדות לכושר ולאומנויות לחימה עמי ניב ומתקיים גם השנה במתכונת מורחבת, על מנת לאפשר השלמת החומר הנלמד וכן, להיבחן לחגורות שונות. מחנה האימונים נועד לשפר את היכולות הגופניות ולפתח מוטוריקות שונות תוך כדי הנאה ורכישת חברים חדשים במסגרת חדשה ומתן דגשים שונים ברמה האישית וברמה החברתית. חשוב להדגיש כי כל ילד מקבל יחס אישי ומותאמת לו תכנית לימודים לפי רמתו ויכולותיו האישיות על מנת להסב לילד תחושה של סיפוק וביטחון עצמי.

בהתאחדות לכושר ולאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה את ילדי ובוגרי חדרה להשתתף במחנות האימונים גם כאלה שרק עכשיו רוצים להתחיל ללמוד ולהתפתח בנושא ומתחייבת בפני כל אחד להתאים לו תכנית אימונים ולהשלים לו את החומר מתחילת השנה ועד מחנה האימונים. בהתאחדות לכושר ולאומנויות לחימה עמי ניב מאחלת לילדי חדרה חופש נעים בטוח ומהנה וחג פסח שמח וכשר. מחנה אימונים זה נערך ברמה מקצועית בינלאומית שלתושבי חדרה יש את ההזדמנות לבוא ולהתאמן בעירנו חדרה. המחנה אימונים כול יום חמש שעות במשך חמישה ימים ולבוגרים ישנה אפשרות של תשע שעות כול יום, במחיר שאין לא תקדים, אני (עמי ניב) מחכה לכם באהבה מלאה.

 

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.