הפגת לחצים ומתחים נפשיים באייקי קרב מגע עמי ניב

פעילות גופנית, ספורט, ואומנויות לחימה להפגת לחצים ומתחים נפשיים דרך אייקי קרב מגע – אייקי ג'יו ג'יטסוMMA  –  אייקי קפואירה

התאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב

עבודה, מיילים, מבחנים, לימודים, יעדים בחיים, פגישות , מטרות להשיג וכדומה הן רק חלק מהגורמים היומיומיים למתר לחץ ולמצוקה נפשית. עם אחד מהם יש סיכוי שניפגש לפחות פעם ביום.

במצבים כאלה הגוף בדרך כלל מפריש חומרים העוזרים לו להתמודד ולהתגבר על הלחצים הללו וזאת במידה שהלחצים הם מתונים ולא נמשכים לאורך זמן. כאשר החיים לא מאפשרים לגוף רוגע נפשי מלחצים ומתחים הגוף מגיב בתופעות כגון כאבי צוואר, כאבי גב, פצעי לחץ, תסמונת המעי הרגיז ועוד. במקרים קיצוניים אפילו הדברים עלולים להתבטא בתופעות כגון מחלות דלקתיות, מחלות פרקים, יתר לחץ דם עד לסרטן. אדם בוגר המחפש לעצמו דרכים להתמודד עם הלחץ והמתח בחיים יבחר בדרך כלל בדרכים המיידיות כמו אכילה מרובה, עישון, שתיית אלכוהול וכדומה. שיטות אלו ידועות כשיטות הרסניות ולא בריאות.

אז מה עושים על מנת להגיע לאיזון גופני נפשי?

קודם כל חשוב לשמור על סדר בחיים. שילוב בין תזונה נכונה, סדר יום ידוע מראש ופעילות גופנית קבועה ומבוקרת הם אבני דרך לשמירה על איזון גוף ונפש. כאשר שומרים על תזונה נכונה הגוף מקבל את כל הויטמינים, המינרלים, הפחמימות, החלבונים והשומנים אותם הוא צריך על מנת לשמור על אנרגיה במהלך היום. שמירה על לוחות זמנים קבועים מקנה לאדם את סדרי העדיפויות במהלך היום ותוך כך את השלווה והרוגע לתכנן את היום ואת חלוקת האנרגיות במהלכו וכך גם את הלחצים היומיומיים המופעלים עליו. דבר המעלה את הביטחון העצמי ואת היעילות היומיומית .

חשוב מאד לשלב במהלך היום פעילות גופנית, לפחות שלוש פעמים בשבוע . במהלך הפעילות הגופנית מתקיימת פעילות הורמונאלית ענפה שבה מופרשים חלבונים כתגובה לרמות גבוהות של מתח וכאב. חלק מההורמונים המופרשים משמשים כמשככי כאבים טבעיים המרגיעים את פעילות השרירים.

התאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של  עמי ניב מלמדים את הילדים עוד מגיל קטן ערכים של שמירה על תזונה נכונה, חלוקת זמנים והחלטת החלטות גם במצבי לחץ והכול תוך ביצוע פעילות גופנית מבוקרת להפחתת לחצים ולשיפור תחושת חיוניות ערנות וביצועים ברמה היומיומית. כך שכאשר הילד גדל להיות אדם מבוגר הוא בטוח בעצמו ובהחלטות שלו, נמצא בשליטה מוחלטת על גופו כל שכאשר הוא נמצא תחת לחץ עדיין נשמרים קור הרוח ושיקול הדעת .

חשוב לציין כי כל מתאמן חייב להביא עימו לפני הכניסה לאימונים אישור רפואי בר תוקף על מנת שיוכל להתאמן בצורה הטובה ביותר בשבילו וכן ליידע את המאמן על כל שינוי במצבו הרפואי על מנת למנוע נזקים ופציעות. כמו כן התאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של  עמי ניב היא גוף ספורטיבי הבא לאמן אנשים לפעילות ספורטיבית ולאורח חיים בריא.

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

Buy clomid the best offers. Clomid no prescription Worldwide shipping. Qualitative medication at low prices. Comfortable and safe way of buy online.