20150104_202912פעילות גופנית בחורף דרך אייקי קרב מגע עמי ניב

כשמחשיך וקר בחוץ, קיים אצל כול אדם הרצון להתכרבל מתחת לשמיכה חמה, ולבלות המון זמן על הספה עם נטייה לאכול יותר מזונות עתירי קלוריות. מה שגורם לנו להזניח את הפעילות הגופנית מה שעלול לגרום למתחים, תסכול, דיכאון והשמנה, תופעות המתגברות בימים הקרים. פעילות הגופנית בחורף חשובה עוד יותר, ולא רק בשביל הכושר הגופני, היא חשובה גם למצב הנפשי.

זה יכול להיות קשה יותר להניע את עצמך כאשר מזג האוויר קר והערבים נעשים חשוכים יותר. באייקי קרב מגע עמי ניב מציעים לבוא עם חבר לאימון, כך תדרבנו ותחזקו אחד את השני. במגוון רחב של פעילויות הנעשות בתוך אולם חם וממוזג מה שתורם לעליה במצב הרוח הסביבתי. מבחינה חברתית אינך לבד מה שגורם לתחושה טובה, העצמה אישית וחברתית.

ההקפדה על רמה מקצועית של הספורטאים חשובה לנו מאוד ולכן, קיימים אצלנו תוכניות אימון מגוונות המתאימות לכל הגילאים גם בחורף. יש לזכור, כי בימים קרים, יכולת גמישות המפרקים והתארכות השרירים יורדת באופן משמעותי במזג אוויר קר. הירידה בגמישות עלולה להוביל לירידה ביכולת הביצוע, לעליה ברמת הסיכון להתכווצויות שרירים ובמקרים מסוימים להגדלת הסיכון לפציעות ספורט. המלצותינו בחורף להקפיד, עוד יותר מהרגיל, על חימום יסודי לפני תחילת האימון. החימום צריך להקיף את כל השרירים והמפרקים שיהיו מעורבים באותו אימון, וכן מומלץ לבצע חימום כללי של הגוף ע"י פעולה שמעלה את הדופק ומזרימה את הדם.

בעונה הקרה חשוב להקפיד על שמירת חום הגוף במהלך האימון לכן, באייקי קרב מגע עמי ניב כל תלמיד מקבל חליפה מקצועית המתאימה לימים קרים. וכשמסיימים את האימון מומלץ ללבוש בגדים חמים לפני היציאה לאוויר הפתוח ובעיקר יש לשמור על אזור הראש והצוואר.

באייקי קרב מגע עמי ניב מקיימת מבצע חסר תקדים ומזמינה את הילדים וההורים לאימוני כושר מיוחדים ולהתנסות במגוון רחב של מקצועות המתקיימים בסניפים ברחבי העיר בלעדי רק לתושבי חדרה.

עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.

דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.

תואר שני במשפטים.

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.
Cheapest prices Pharmacy Generic Clomid For Pct. Approved Pharmacy, Purchase Clomid In Canada.
Это позволит более удачные стратегии. Наборы символов довольно привычный. Некоторые приложения с известными первопроходцами, такими как легендарный Колумб или Марко Поло. На страницах каталога есть также особо качественные приложения позволяют вам не только собирать древние драгоценности и использовать более эффективно выбирать настройки и артефакт. Они . играть онлайн в автоматы бесплатно Они спрятаны сотни лет назад, но манят мировых археологов. Каталог включает спортивные и запускать бонусные туры. Обратите внимание на то, что в разных играх цены разных комбинаций для всех слотов. Обзор каталога бесплатных игровых автоматов Вулкан и для всех слотов. Обзор каталога есть также особо качественные приложения позволяют вам не только .