התאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב / כושר קרבי לבנות – תוכנית ההכשרה

שלב הגיוס בחייה של מתבגרת הוא שלב קריטי בו היא צריכה להחליט לאיזה כיוון היא מעוניינת להתגייס. האם היא מעוניינת להתגייס לשירות צבאי בתפקידי מטה או שהיא מעוניינת לשרת כלוחמת. השאיפה להיות לוחמת ולשרת בתפקידי שטח מגוונים צריכה להיעשות תוך שיקול דעת והבנת המציאות כפי שהיא. כחיילת יהיה עליה לעבור אימונים קשים ומפרכים תוך שמירה על משמעת עצמית גבוהה וכן עמידה בגיבושונים שההצלחה בהם תפתח את שעריה להיותה לוחמת.

תפקיד הלוחמת בצה"ל הוא תפקיד מאתגר בשני מישורים במישור הנפשי ובמישור הפיזי. החיילת תידרש לעמוד במבחנים פיזיים תחת לחצים נפשיים רבים  ההתאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב מציעה למועמדת לשירות קרבי תכנית אימונים קדם צבאית והכנה לגיבושון ולשירות הקרבי. במהלך הלימודים המתאמנת מקבלת אימונים אינטנסיביים המותאמים לנתוניה הפיזיים והנפשיים כשהמטרה היא לחזק את הביטחון העצמי, ואת כושרה הפיזי. ביחד עם האימונים האינטנסיביים תעבור המתאמנת הרצאות בנושאים שונים ביניהם התמודדות עם מצבי לחץ, תזונה וכן הלאה.

ההתאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב פותחת את שעריה לכל מי שמתעניינת בלימודי הגנה עצמית, בנות הרוצות להיכנס למסגרת ספורטיבית שתיתן להן מלבד הדברים הברורים של העלאת כושר גופני, חיטוב ועיצוב הגוף והגדלת מסת שריר גם ערכים, משמעת עצמית, ידע קדם צבאי חשוב ולימודי קרב מגע והגנה עצמית לבנות. מטרת התכנית היא לתת לכל אישה כלים להתמודד עם סיטואציות בעייתיות ואלימות, להעלות את הביטחון העצמי ולהחזיר את הביטחון לידיים בתקופה בה האלימות נגד נשים היא לצערנו עניין יומיומי.

 עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

 
It was felt that our blog has a large number of readers and quite authoritative. That's why our readers often ask: where can I order, buy cheap online without prescription different medications? In response to this question, after studying the market, we can safely say that Buy Zoloft online without prescription can be quickly and safely at the online pharmacy Pills24h.com . According to numerous reviews this online pharmacy gives you the best deals and the best quality! And good discounts for permanent clients!