אייקי קרב מגע עמי ניב ילדיםכושר גופני ואייקי קרב מגע למתחילים

ראשית נבהיר דבר מה, פעילות גופנית היא מבורכת ותורמת לנו רבות. החל מעידוד מצב הרוח ועד להארכת תוחלת החיים. אז האם זה משנה אם אתם מעדיפים לשרוף קלוריות בפעילות גופנית בחמש בבוקר? או בכל שעה אחרת עם אנשים שהרמות יכולת שלהם שונות והיכולת האישית היא ברמה של מתחילים עם רמה של מתקדמים באותה קבוצה. וכנ"ל גם בחדרי כושר.

רוב סוגי פעילות הגופנית המבוקרות הן תורמות ומשפרות את סיבולת לב הריאה או מחזקות את השרירים ובתקווה את כל מרכיבי הכושר הגופני, הן מצוינות !!! בתנאי שההתמדה והעקביות הן בסיס להצלחה ביעילות האימון.

בשנים האחרונות, צצים טרנדים חדשים בעולם הפעילות הגופנית, ואלו שורדים תקופות קצרות עד היעלמותם. וכשזה קורה מתחיל מרוץ החדש אחרי הטרנד החדש והפופולרי ביותר. הפעילויות הפופולריות שהומצאו בשנים האחרונות הן יכולות להיות מסוכנות ולא בהכרח מתאימות עבורכם. ועד כדי כך יש פעילויות המסכנות את בריאותכם בריבוי פציעות ונזקים בלתי הפיכים שהמתאמן לא מודע לכך.

באייקי קרב מגע עמי ניב עוסקים מאז 1986 באומנויות לחימה, חדרי כושר ופעילויות גופניות שונות, הדרכת מאבטחים ואנשי אכיפת החוק. אצל עמי ניב הכושר הגופנית הוא חלק בלתי נפרד מהאימון, המשיגה תוצאות מצוינות הן בהיבט של שיפור ההישגים של הספורטאי והן בהיבט של לימוד הגנה עצמית והתמודדות מול התקפה אלימה כגון: חטיפות, התקפות עם סכין, או כול התקפה אלימה אחרת.

הפעילות הגופנית באייקי קרב מגע עמי ניב תורמת במקביל ללימודי מקצוע האייקי קרב מגע או כל מקצוע אחר בכושר גופני שנמצא בבית ספרינו מיועד לחיזוק השרירים, שיפור בקואורדינציה ושיווי משקל, ירידה במשקל ושרפת שומנים, עבודה על לב ראיה. באייקי קרב מגע עמי ניב משלבים מספר סוגי אימון: מחזורי, אינטרוולים, אירובי וכוח. כך האימון נעשה הרבה יותר מעניין ומאתגר יותר. כשהמטרות באימונים הם שיפור יכולת התנועה בחיי היום יום, שיפור בזמן תגובה במצבי לחץ, ובכך גם שיפור באיכות החיים. תוכניות אלה מיועדות לילדים לגיל הרך עד גיל 10 ולנערים ונוער לפני גיוס שרוצים להיות לוחמים ביחידות מובחרות ויחידות טרור, ולאנשים אחרי צבא שבריאותם האיכות חיים חשובה להם.

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.