התעמלות אתגרית בשילוב אומנויות לחימה גיל הרך חדרהטיפול פסיכולוגי דרך אייקי קרב מגע

הורים רגילים לקחת את ילדיהם לטיפולים פסיכולוגים, למה? כי זה מקובל ?!
הילדות וההתבגרות אינן תקופות בהכרח קלות כפי שלעיתים נדמה לנו. בתקופת הילדות, מתאים עצמו הילד באופן הדרגתי לעולם בהתאם להתפתחות הרגשית והמוטורית שלו. ברור כי ילדים חשופים לקשיים, שהרי פעמים רבות אין להם את ההגנה וההבנה שיש לנו, המבוגרים. הטיפול דרך אייקי קרב מגע נעשה לאורך זמן בתוך קבוצה של מגוון סוגי ילדים וילדות. כך תוך מספר חודשים הילד משתנה מבחינת האישיות, החזות העצמית, ובחינה פסיכולוגית בחברה. עד כדי כך שאייקי קרב מגע בונה את הילד לכלי נשק להגנה עצמית.

הספורט התחרותי לא יכול להקנות בזמן מהיר תוצאות כמו שהתלמיד מקבל באייקי קרב מגע. העיקרון הבסיסי שעמי ניב התבסס עליו לבניית התוכנית שתתאים לכול סוגי הילדים והילדות, קל, פשוט, יעיל וטוב, במינימום זמן ומקסימום יכולת. האימון באייקי קרב מגע היא דרך מעולה להבין מה מטריד את הילד ואלו רגשות קשורים במצבים אלו. במהלך האימון הילד משחזר מצבים בהם הוא נתקל. לדוגמא, אייך לבקש מהחברים לשתף אותו במשחק הקבוצתי. כמו כן, באימונים מורכבים יעלו קשיים בהתמודדות מול הצלחה וכשלון.

עמי ניב " אין טיפול טוב יותר מאימונים באייקי קרב מגע להפגת מתחים, שילוב בחברה, יכולת התמודדות מנטאלית ופיזית, שינוי אורח חיים, ותפיסה חשיבתית". מעמדם של מדריכי אייקי קרב מגע כטיפול המשך לטיפול הפסיכולוגי. אנחנו באייקי קרב מגע עובדים בשיתוף פעולה עם פסיכולוגים הנחשבים והמקובלים בארץ.

עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.