התפתחות אומנויות לחימה שונות באייקי קרב מגע עמי ניב

בתקופה שבה העולם נוהג ומתפתח מבחינה טכנולוגית, אורח החיים לחוץ ונראה כי 24 שעות לא מספיקות כדי להשיג ולהגיע למטרות הדרושות. סדר היום שלנו מאלץ אותנו לשלב מספר פעולות בזמן קצוב. אומנויות הלחימה השונות באות לסייע למתאמן ולתת לו כלים על מנת להתמודד מול כל סוג של איום בזמן קצר וביעלות רבה.

באייקי קרב מגע עמי ניב ישנן מספר אומנויות לחימה אשר אותן ניתן ללמוד ואף לקבל דרגה והסמכה. בעקבות רמתו המקצועית של מייסד שיטת אייקי קרב מגע עמי ניב, שיש באפשרותו ללמד ולהעניק דרגות בשיטות ג'יו ג'יטסו, אייקידו וג'ודו. קיבלה אייקי קרב מגע עמי ניב אישור ממנהל הספורט להעניק דרגות בשיטות אלו. עד שנה זו היו שיטות אלו נלמדות כחלק מהאימונים. השנה אנו מקצים קבוצות מיוחדות שבהם המאמנים ילמדו את שיטות אלו בצורה יותר מעמיקה, עם הדגשים הברורים לכול שיטה. כך תלמידינו יהנו ממגוון רחב של חוגים, עם זאת גם יקבלו תעודה שנייה תחת השם ג'יו ג'יטסו MMA בנוסף למקצוע העיקרי בו הם מתאמנים: כגון אייקי קרב מגע עמי ניב ואייקי קפואירה.

באייקי קרב מגע עמי ניבמדגישים על כבוד עצמי, כבוד להורים למאמן וכבוד לזולת יחד עם צניעות וסובלנות. ערכים אלו מודגשים באימונים ומשמשים את החניכים גם בחיי היום יום. בשלב מתקדם כשהפנים התלמיד ערכים אלו, יוכל החניך לקבל הבנה עמוקה יותר של שיטת אייקי קרב מגע עמי ניב בפרט ואומנויות לחימה בכלל. מבחינה טכנית, המטרה באימון היא להביא את התלמיד ליכולת ביצוע תרגיל באופן לא חשיבתי (אינסטינקטיבי) ובכך לקצר את זמן התגובה ושתגובה זו תיתן פתרון יעיל למצבים שונים ברחוב או בקרב תחרותי. כדי לשפר את היכולת הגופנית, המוטורית והקורדנטיבית, מתאמנים התלמידים על מיומנויות אקרובטיות בנוסף למיומנויות שונות ובסיסיות לשיפור הכושר הגופני הדרוש לכל תלמיד. שיפור היכולת הנפשית בא לידי ביטוי באימון התלמיד להתמודד מול מצבי לחץ ובכך לשמור על קור-רוח בזמן שבו הוא נדרש להגן על עצמו בזמן אמת.

בהתאם לזאת עמי ניב ראה צורך בקמת עמותה שתיתן חסות לאומנויות לחימה שונות הקיימות בארץ אך לא גדולות מספיק להכרה ארצית או הקמת עמותה משלהן. האקדמיה לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית.

 נכתב ע“י עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • מאמן ויועץ בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

 

משה יאלוביץ

  • מנהל אדמיניסטרטיבי.
  • מאמן אייקי קרב מגע בכיר.
  • סלולארי 0507865021
  • אימייל: kravmaga.aiki@gmail.com
  • אתר: www.kravmaga-aiki.com

Comfortable and safe way of Clomid for sale Cheap. Top Offering, Has Anybody Bought Clomid Online.