IMG_1285התאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב מאמינים בחינוך

חינוך מילה קטנה עם משמעות גדולה, כשאנו שומעים את המילה חינוך הדבר הראשון שעולה לנו בראש זה, גני ילדים, בתי ספר, ההורים שלנו שנתנו לנו חיים ומנסים לחנך אותנו עד גיל מבוגר. תאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב החינוך קודם לכל: אם זה, בכבוד לזולת, בכבוד הדדי, משמעת עצמית, סובלנות עצמית וכדומה.

מרגע היוולדו של אדם החינוך נכנס לחייו בהתחלה זה ההורים שכל הזמן מסבירים לילד את ההבדלים בין טוב לרע מה מותר ומה אסור. לאחר מכן בגן הילדים בתהליך ההשתלבות עם ילדים אחרים, עם היווצרות והתקשורת החברתית ביניהם. מאוחר יותר בבית הספר על ידי קבלת הידע בנושאים שונים ומגוונים "החינוך לידע" ובסופו של דבר בצבא ובחיים שלאחר מכן (לימודים אקדמאיים, עבודה, משפחה) וחוזר חלילה רק שעכשיו הילד הוא ההורה ועליו מוטלת האחריות לחינוך ילדיו.

בהתאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב החינוך נעשה בכל שלב ושלב של האימון. לפעמים הרצון של הילד אינו מתאים לזמן האימון, ולכן עליו להמתין עד הרגע המתאים. כחלק מהתפתחותו של הילד עליו להתמודד עם כללים וחוקים בסיסים: הגעה בזמנים, הגעה עם לבוש מתאים (חליפת אייקי), לשמור על סדר וניקיון אישי, לא להפסיד אימונים בגלל תוכנית טלוויזיה או משחק מחשב נחשקים. וכן להתאים את עצמו למסגרות השונות בחיים כמו: חוג, בית ספר, משפחה, הורים וכדומה.

במהלך האימונים הילד מקבל משמעות חדשה לסמכות, זאת אומרת שעליו לדעת שהתרגילים שהמאמן מלמד אותו אינם להתקפה אלא להגנה עצמית בלבד, כאשר המטרה החינוכית העיקרית באקדמיה לאומנויות לחימה עמי ניב היא איסור מוחלט ליישם את התרגילים ברחוב למטרות התקפה אלא רק למטרות הגנה עצמית בלבד וזאת בתנאי שהתלמיד יודע לבצע את התרגיל במלואו ובצורה הבטוחה ביותר עבורו. אנו באקדמיה לאומנויות לחימה עמי ניב חוזרים ומדגישים כי אנו נגד אלימות ומנסים לצמצם אותה בקרב תלמידינו ולחנך אותך למערכת ערכים של כבוד לזולת וסובלנות, ולשימוש בתרגילים הנלמדים באימון רק במצבים בו התלמיד נתון למתקפה פיזית.

ככל שהילד גדל ומתבגר הוא נוטה לבחון את כל הכללים והחוקים המוטלים עליו, אם זה בניסיונות כושלים להתעלם מהם או פשוט לא לקבל אותם. ומכאן שתפקידנו "לעמוד על המשמר" על מנת להושיט לו יד מכוונת, להקשיב לתסכול שלו בעקבות הכישלונות וללמד אותו איך להימנע מהם ואיך להתמודד עם כישלון נוסף ועל ידי כך לחזק את האישיות של הילד ולחנך אותו לערכים טובים.

כחלק מהאימונים, כמו בחיים ישנם מצבים קשים פיזית ונפשית שעל הילד להתמודד, בחירות שונות שעליו לבצע בזמנים קצובים וקצרים. תהליך הבחירה בפעולה כזו או אחרת דורש מהילד לעמוד בלחצים קונקרטיים שמלווים כל אחד מאיתנו בילדות ובהמשך גם בהתבגרות האישית. כל בחירה בפעולה מסוימת תגובה בחיזוקים מהמדריך/ מאמן ובעידוד מתמיד לביצוע הבחירות הנכונות. כך שבסופו של דבר תהליך קבלת ההחלטות הנכונות יתבצע בצורה אינסטינקטיבית וישפיע על מגוון התחומים בחיים כמו לימודים, חיי חברה, חיי משפחה וכד'.

אנו בהתאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

משה יאלוביץ‘

  • מאמן אייקי קרב מגע בכיר,
  • מנהל אדמיניסטרטיבי.
  • סלולארי 0507865021
  • אתר :www.kravmaga-aiki.com
  • אימייל: kravmaga.aiki@gmail.com

It was felt that our blog has a large number of readers and quite authoritative. That's why our readers often ask: where can I order, buy cheap online without prescription different medications? In response to this question, after studying the market, we can safely say that Zoloft without prescription can be quickly and safely at the online pharmacy Pills24h.com . According to numerous reviews this online pharmacy gives you the best deals and the best quality! And good discounts for permanent clients!