אייקי קרב מגע הכנה לצהל

אייקי קרב מגע עמי ניב החשיבות של הכנה למתגייס ליחידות קרביות

בשנים האחרונות הולך וגדל הביקוש של נערים ונערות להתגייס ליחידות קרביות או מדריכי כושר קרבי וקרב מגע. חלק מהאימונים מתחילים "כהכנה לצבא“ שבהם הם עוברים אימוני כושר קרבי, רוב המתאמנים מתחילים להתאמן רק בכיתה י“ב או כמה חודשים לפני הגיוס מתוך מחשבה שבקורס ההכנה לצבא הם ירכשו כושר גופני גבוה וזאת טעות חמורה. כתוצאה מהרצון להיות מוכנים פיזית ונפשית ליחידות הקרביות, עוברים הנערים והנערות אימונים קשים בלי סרגל מאמצים מקצועי, כשהם באים לאימונים עם מורל גובה מבחינה פיזית ונפשית. במהלך גיוסם לטירונות הם עוברים משברים נפשים ופציעות גופניות שעם הזמן מחריף ופוגע בחייל אם זה לטווח הקצר, ובטווח הארוך נזקים בלתי הפיכים, שבסופו של דבר מונע מהם להצליח ביחידות מיוחדות וכמובן ביחידות עלית. רוב הפציעות נובעות משימוש מופרז הנובע מחזרות אין ספור על אותה פעילות פיזית, לא מקצועית.

תוכנית הטיפול האופטימלית מחיבת הכרות וידע של איש מקצוע הגדל במחלקת כושר קרבי, ומבין את משמעות של בניית אימון לפי סרגל מאמצים מקצועי כהכנה לצבא, ותרגילי ספורט המבוצעים בהדרגה וברמה מקצועית גבוה. עמי ניב שירת כמדריך כושר קרבי וקרב מגע במחלקת כושר קרבי, בבה“ד 8 שנמצא במכון וינגייט, ושירת במילואים כל ימי חייו, עד היום עוסק עמי ניב כיועץ מקצועי במחלקת כושר קרבי. עמי ניב כתב מערכי שיעור מקצועים לתלמיד המתכונן להתגייס לצבא, ובונה את כל תלמידיו מבחינה נפשית ופיזית מגיל קטן מאוד על מנת שיוכלו להיות חיילים מצטיינים ביחידות מיוחדות כגון: קורסי טייס, יחידות עלית וקצינים מצטיינים.

  • עמי ניב מדגיש, ”מי שרוצה להגיע להישגים גבוהים צריך להתחיל להתאמן כבר בחטיבות הביניים ולשמור על קצב אימון מקצועי ומתמיד“.
  • עמי ניב רואה את הנושא ”הכנה למתגייס ליחידות קרביות“ ברצינות רבה בגלל המורכבות בנושא זה, על מנת למנוע את הגיוס של נערים ונערות ללא עבר ספורטיבי מקצועי, וכן, הסיכון לפציעות בלתי הפיכות גדול יותר.

כספורטאים אנו מאמצים את גופינו במטרה לשפר את הביצועים שלנו, האימונים לרוב נעשים בצורה מבוקרת, ומונעת מהספורטאי לחרוג ממגבלותיו הפיזיות, אולם מעבר לבקרת האימונים קימת שחיקה כתוצאה ממאמץ לא מבוקר שבדרך כלל הנזקים והשחיקה גורמות, בגלל המורל הגבוה לא נדלקת ”הנורה אדומה“ אצל הספורטאי ואז אין ספק שהנזקים הם בלתי הפיכים, כגון נכות. אחד הדברים החשובים של ”ההכנה למתגייס ליחידות קרביות“, היא הדגש וההכנה לקורסי לוחמה בטרור, הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטאלית, ברוב המקרים תלמידיו של עמי ניב הם תלמידים מצטיינים בקורסי מדריכים כושר קרבי וקרב מגע ולוחמה בטרור, שהם קורסים מאוד קשים נפשית ופיזית, פרק הזמן של קורס כזה נע בין חודש לחודשיים.

ולסיכום סיסמתנו ”אל תתפשר לך על המנוסה והמקצועי ביותר“.

נכתב ע“י עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

It was felt that our blog has a large number of readers and quite authoritative. That's why our readers often ask: where can I order, buy cheap online without prescription different medications? In response to this question, after studying the market, we can safely say that Buy Zoloft online without prescription can be quickly and safely at the online pharmacy Pills24h.com . According to numerous reviews this online pharmacy gives you the best deals and the best quality! And good discounts for permanent clients!