אייקי קרב מגע ילדיםבאייקי קרב מגע מתכוננים לחופש הגדול

כבר כמה שבועות שהילדים סופרים את הזמן עד החופש הגדול. סוף סוף הגיע הרגע הגדול מבחינתם, והם יצאו לחופש. אנחנו כהורים, שמחים עם הילדים, אבל מצד שני גם יודעים שבשבילנו החופש הגדול, אינו באמת חופש, אלא במקרים רבים עבודה הרבה יותר קשה, והתמודדות מורכבת יותר עם חינוכם של הילדים.

אז מה עושים?

כיצד נוכל לשמוח עם הילדים ולנצל את החופש כהזדמנות להעצמת הקשר שלנו עם הילדים, ולקידום ערכי וחינוכי?

באייקי קרב מגע יש פתרון לשעות אחר הצהריים, במהלך חופשת הקיץ האימונים מתקיימים בכל יום, כשבכול יום הילד מתנסה במקצוע אחר כמו: אייקי קרב מגע, אייקי קפואירה ואקרובטיקה, אייקי ג'יו ג'יטסו MMA ,ג'ודו, אייקידו, איגרוף תאילנדי. כך הילד נהנה מפעילות גופנית, פעילות חברתית, ושיפור ביכולות הגופניות והמקצועיות באימונים.

אייקי קרב מגע ממליצים על פעילות משפחתית אחת בשבוע. פעילות כזו יכולה להיות פשוטה, כגון אימון הורים וילדים. באופן הזה, החופש נעשה מלא יותר בפעילות, ונמנע השעמום שגורם למרבית הבעיות בחופש. הפעילויות הללו הם הזדמנות פז להעצמת הקשר המשפחתי, והקניית ערכים שאנחנו רוצים להקנות לילדים. עם זאת חשוב  לשתף את הילדים בתכנון הפעילויות, ובביצוען. דרך זה הם יילמדו שיתוף פעולה, יוזמה, התחשבות, ויש לשער שהם ייהנו הרבה יותר מפעילות שהם שותפים בתכנונה והוצאתה אל הפועל.

מטרת האימון הורים ילדים, הוא לפתח את הקשר בין ההורה למדריך וחשוב מזה, לחזק את הקשר בין ההורה לילד. אנו כמאמנים רואים את החופש הגדול כערך מוסף לפעילות השנתית שהתלמידים מקבלים אצלנו, ואנו שמחים לשתף תלמידים חדשים בשילוב פעילות משפחתית.

 

 עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

 באנר מחנה אימונים 2014
Buy clomid the best offers. Clomid no prescription Worldwide shipping. Qualitative medication at low prices. Comfortable and safe way of buy online.