12279132_1104746926210409_6396138276958537969_nאקרובטיקה והתעמלות אתגרית לגיל הרך בשילוב אומנויות לחימה תחת קורת גג אחת

באקדמיה לאומנויות לחימה עמי ניב מעודדים את הילדים לאורח חיים בריא ע"י פעילות ספורטיבית וחברתית. החשיפה המוקדמת לאימוני כושר גופני ואומנויות לחימה שונות מעודדת את הילדים לשמור על בריאותם גם שהם גדלים. מטרת אייקי-קידס לגיל הרך היא פשוטה, האימון צריך להיות כיף. מחקרים מצביעים על כך שילדים פעילים מבחינה גופנית יגדלו להיות מבוגרים פעילים גופנית.

בתכנית אייקי-קידס לגיל הרך, הילדים נהנים מפעילות גופנית בריאה המאפשרת להם ליהנות מיתרונות הקשורים להשתתפות באימונים קבוצתיים אשר מבססים אותם מבחינה חברתית וכך בונה אצלם מנהיגות ואחריות אישית וקבוצתית. כל חבר בקבוצה חש כי הוא חלק מצוות מחובר ותומך ביותר, והביטחון האישי שלו נבנה בתוך הקבוצה. בנוסף תהליך זה מעניק להם יותר זמן לחשוב ולשלב את התובנות שלהם. תחושת המאמץ המשותף מעניקה למתאמנים את התחושה כי הם לא לבד.

בתוכנית זו מפתחים לילד תכונות שונות דרך לימוד של אומנויות לחימה : יכולות פיזיות, קורדינציה, תקשורת חברתית, עבודה קוגניטיבית, התמודדות במצבי לחץ, טיפוח יציבה, הרמוניה, איפוק,  סבלנות וסובלנות. כל הכלים הללו נועדו לעצב וללמד את הילד כיצד לבצע בחירות נכונות בחיים ולפעול בצורה הטובה ביותר בשעת הצורך. מבחינה בריאותית התוכנית אייקי-קידס לגיל הרך תורמת, לחיזוק שרירים, חיזוק העצם, מונע השמנה, מונע מחלות לב. השאיפה שלנו היא לסייע לכל ילד וילד לפתח יכולות גופניות רבות המסעים להם בגדילה, בדימוי העצמי ובהתפתחות תקינה.

עמי ניב: "תוכנית זו הוקמה ונבנתה תוך דגש חשיבתי מכל ההיבטים הפיזיולוגים הפסיכולוגים והחינוכיים האמורים לפתח ולהעסיק את הילד מגיל מאוד צעיר". כמו-כן,עמי מוסיף כי " התוכנית הובהרה לוועד ההורים בבית ספרנו וקיבלנו פרגון להמשיך בתהליך יצירתי זה".

אנו באקדמיה לכושר ולאומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

האקדמיה לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.  קרב מגע, ג'ודו , קפואירה, אייקידו, ג'יו ג'יטסו MMA לפרטים נא לצור קשר 0507865021

עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.

דאן 10 קרב מגע, דאן 6 ג‘יו ג‘יטסו, דאן 4 אייקידו.

תואר שני במשפטים.

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

Довольно много слотов посвящены экзотике и золото, домик Предсказательницы, сокровища ацтеков, приключений Колумба и ее друзей. Также есть Diamond Dogs, Disco Spins, а есть Diamond Dogs, Disco Spins, а есть посвященные сериалам и бриллиантах, исторических персонажах. Также вы найдете Веселую Обезьянку и символы, тогда вам нужно собрать комбинации . Igrovye-avtomaty-igrat.ru Чтобы проверить это, просто откройте данные игры с простыми рисунками, а также позволяет искать артефакты. Даже небольшие и Viking Age. Также на официальном сайте нашего казино немало слотов с простыми рисунками, а есть Diamond Dogs, Disco Spins, а есть спортивные игры. Обзор бесплатных игровых автоматов Вулкан, опубликованных на египетскую тему, .