אייקי קרב מגע עמי ניב – תוכניות לטיפוח כישרונות צעירים.

בני הנוער והתלמידים בבית הספר נמצאים באופן מתמיד תחת משטר של סדר יום תובעני ודורשני . בין אם מדובר בשעות עבודה מרובות בהם עליהם להישאר דרוכים ומרוכזים בבית הספר ולהתמודד עם מגוון נושאי לימוד הנלמדים בבית הספר והכול כהכנה לחיים שלאחר הצבא והבגרויות, ובין אם מדובר בשעות הערב בהן התלמיד נדרש להשלים את העבודות ואת שיעורי הבית. כמו כן כל בן נוער, ילד, תלמיד רוצה גם בחיי חברה ובפיתוח התחביבים האהובים עליו ותחומי העניין שלו.

כל אלה מביאים את הנער/ ילד/ תלמיד למכבש לחצים עליו להתמודד באופן כמעט יומיומי עם מגוון רחב של פעילויות . כאשר החכמה היא לדעת לשלב את הלימודים ואת ההצלחה בלימודים וכן את חיי החברה והתחביבים .

באייקי קרב מגע עמי ניב קיימות תוכניות לעיצוב אופיו והרחבת אופקיו של התלמיד. בגיל צעיר התלמיד מקבל ערכים של סדר מחשבתי ושל יצירת אורח חיים בריא ספורטיבי וחיוני להמשך התפתחותו והשתלבותו הן במסגרת הבית ספרית תוך שמירה על רמת קשב וריכוז גבוהה על ידי הפחתת לחצים והן במסגרת החברתית במציאת חברה אנושית ותומכת ופיתוח התלמיד בענף ספורטיבי בו הוא יוכל להתפתח ולהתקדם.

תלמידים רבים באייקי קרב מגע עמי ניב מתחילים את דרכם כמתאמנים צעירים, משתתפים בתחרויות, במחנות אימונים, במבחני עליה בדרגה ומסגלים לעצמם אורח חיים בריא עם הרגלי תזונה נכונים, הרגלי הפחתת לחצים וסדר מחשבתי בו הם לומדים להשתמש כמעט באופן אינסטינקטיבי (לא חשיבתי, טבעי).

מאוחר יותר כאשר התלמיד מגיע לשלבים גבוהים של יכולות הוא מקבל הזדמנות להיות עוזר למאמן ואם רצונו בכך גם מדריך. לפני שירותו הצבאי קיימת באייקי קרב מגע עמי ניב תכנית מיוחדת וייחודית להכנה לצבא על מנת שיוכל להכין את גופו ואת נפשו לחיי חייל המתמודד באופן תדיר עם לחצים ועם תכנית אימונים צבאית קפדנית.

עם שחרורו משירותו הצבאי וכמובן אם רצונו בכך, יוכל החייל המשתחרר, ללמוד בוינגייט בתכנית "מאמן מוסמך לאומנויות לחימה" ולהתקדם ולהשתלב בין צוות המאמנים המשפחתי של אייקי קרב מגע עמי ניב.

חשוב לציין כי לכל תלמיד באייקי רקב מגע עמי ניב יש גם כישרונות אחרים ונפרדים וכי קיימת בפניו האפשרות לשלב חיי עבודה ולימודים אקדמאיים לתארים שונים.

 נכתב ע“י עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו
  • מאמן ויועץ בתחום האבטחה ואכיפת החוק

It was felt that our blog has a large number of readers and quite authoritative. That's why our readers often ask: where can I order, buy cheap online without prescription different medications? In response to this question, after studying the market, we can safely say that Buy Zoloft online without prescription can be quickly and safely at the online pharmacy Pills24h.com . According to numerous reviews this online pharmacy gives you the best deals and the best quality! And good discounts for permanent clients!