אייקי קרב מגע היא אומנות קרב ישראלית המחנכת נגד אלימות רחוב –עכשיו באקדמיה לאומנויות של עמי ניב – מומלץ.

השיטה פותחה במהלך שנות ה 90 על ידי עמי ניב אשר ראה צורך חיוני לחנך את תלמידיו נגד אלימות פיסית ומילולית ורק לאחר מכן ללמד את החניכים כיצד להגן על עצמם נגד אלימות רחוב.

שיטת אייקי קרב מגע היינה שיטה חינוכית אשר מדגישה עקרונות של כבוד עצמי, כבוד להורים למאמן וכבוד לזולת יחד עם צניעות וסובלנות. ערכים אלו מודגשים באימונים ומשמשים את החניכים גם בחיי היום יום. בשלב מתקדם כשהפנים התלמיד ערכים אלו, יוכל החניך לקבל הבנה עמוקה יותר של שיטת אייקי קרב מגע בפרט ואומנויות לחימה בכלל.

טכניקות ההגנה וההתקפה הנלמדות באייקי קרב מגע בנויות מתנועות טבעיות לאדם, תנועות סיבוביות וקוויות המשלבת מכות ידיים ורגליים עם נעילת מפרקים והטלות. בשלב מתקדם שמה אייקי קרב מגע דגש על כך שכל תרגיל יסתיים כשהתוקף מנוטרל על הקרקע והמתגונן מוכן להמשך קרב מול תוקף או תוקפים נוספים. כמו כן, נלמדים באייקי קרב מגע טכניקות של שימוש בכלי נשק קרים כגון: מקל קצר או ארוך, אלה וסכין וכן על לימוד התגוננות מפני כלי נשק אלו.

עמי ניב מייסד שיטת אייקי קרב מגע וצוות מאמניו מחנכים את תלמידיהם להתמודד מול מצבים המצריכים שליטה עצמית, גבולות ועמידה במצבי לחץ. האימונים הגופניים משלבים, הבנה של צרכיו הרגשיים של הילד תוך הטמעת כלים חברתיים בנוסף מושם דגש עיקרי על עניין ההנאה באימון אל מול אתגר התורם לחיזוק הביטחון העצמי, הקניית הרגלי למידה והתנהגות חברתית וכן לשיפור יכולת הריכוז, השליטה העצמית והמשמעת.

"התאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב" מציעה מגוון פתרונות להתמודדות מול גל האלימות הגואה בקרב החברה היום, וכן כלים חינוכיים והתנהגותיים בסיסיים המקנים למתאמן ערכי כבוד וסובלנות לזולת ומעשירים את ביטחונו העצמי, כושרו הגופני ויכולת הריכוז.

  • מחנות אימונים – 3 פעמים בשנה.
  • תחרויות – ג‘יו ג‘יטסו, ג‘ודו, לחימה משולבת MMA
  • קורסי הגנה עצמית לנשים – במהלך כל השנה
  • הכנת נוער לצבא – במהלך כל השנה
  • עבודה עם גיל הרך – ע"י מאמנים ומורים לחינוך גופני מוסמכים.
  • עבודה עם ילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז PDD, מדריכים בעלי ניסיון רב.
  • נבחרת הופעות – קבוצת תלמידים המופיעים באירועים שונים ומגוונים.

It was felt that our blog has a large number of readers and quite authoritative. That's why our readers often ask: where can I order, buy cheap online without prescription different medications? In response to this question, after studying the market, we can safely say that Cheap Zoloft online can be quickly and safely at the online pharmacy Pills24h.com . According to numerous reviews this online pharmacy gives you the best deals and the best quality! And good discounts for permanent clients!