אייקי קרב מגע בחיק המשפחהאייקי קרב מגע עמי ניב בחיק המשפחה

כאשר מצטרף ילד חדש למשפחה ההורים לוקחים אותו לפעילויות שונות ומגוונות אם זה בבית, בפארק השעשועים, בחוג ג'ימבורי, בחוג התעמלות לפעוטות וכן הלאה . הילד מקבל מגוון רחב של פעילויות ומלווה בהוריו התומכים בכל צעד ושלב בהתפתחותו עם המון חום ואהבה להם זקוק הילד והמון חיזוקים . מאוחר יותר הילד מתחיל לשחק עם הוריו במשחקים פשוטים כמו כדור, עלייה למתקני שעשועים כמו מגלשה, נדנדה ואפילו בבית במשחקי מחבואים שונים. ההורים תמיד שם נותנים לילד תמיכה וחיזוקים לכל פעילות אותה הוא מבצע. בגילאים גדולים יותר כאשר ההורים יוצאים לטיולים בחיק הטבע הילד לומד להכיר מרחבים חדשים ולהכיר סיפורים שונים אודות המקומות אליהם ההורים לוקחים את הילד בין אם זה טיולים רגליים ובין אם זה טיולי אופניים.

האווירה החמה והתומכת אותה משרים ההורים על הילד מלווה אותו ומהווה תנאי חשוב בהתפתחות הגוף והנפש של הילד . כך לומד הילד להבדיל בין רע לטוב , כיצד לנוע נכון ומאילו פעולות להימנע וכן הילד מקבל אישור לכך שהוא מתקדם בדרך הנכונה דבר התורם רבות לעיצוב אופיו ולביטחון העצמי שלו .

באייקי קרב מגע עמי ניב מאמינים כי חלק מההנאה ועיצוב האופי של הילד נובע משמירה על אוירה משפחתית חמה ותומכת . החברים בקבוצה המתאמנים ביחד שומרים על כבוד הדדי בין אחד לשני וגם אם ילד שמתאמן מבצע טעות אין זו סיבה להציק לו או לרדת לנפשו אלא לכוון אותו לדרך הנכונה וביצוע נכון של תרגילים . תלמידים חדשים המתקבלים לאייקי קרב מגע עמי ניב מתקבלים בזרועות פתוחות עם המון אהבה, סבלנות וסובלנות . המאמן מבין שהילד בתחילת דרכו ולכן שם אליו לב רב ומוביל אותו בדרך למטרה ולהצלחה כמעט בכל תרגיל .

אייקי קרב מגע בחיק המשפחהבאייקי קרב מגע עמי ניב מעודדים את הילד להצלחה ומלמדים אותו כיצד להתמודד עם כישלונות וזאת על מנת לשמר את ביטחונו האישי של התלמיד. כמו כן כל תלמיד הזקוק לאוזן קשבת ולתמיכה גם מחוץ למסגרת האימונים תמיד יש למי לפנות אם זה למדריך , לעוזר המאמן או למאמן שידם מושטת לעזרה תמיד.

הורים המנסים לעזור לילדם בין אם זה למציאת מקום בחברה, ובין אם מדובר בבעיות קשב וריכוז תמיד ימצאו אוזן קשבת אצל המאמנים ואלה ינסו להושיט יד ולעשות את המיטב בעבור התלמיד.

 עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
מאמן ויועץ בתחום האבטחה ואכיפת החוק.
Early infancy: continent, draws order Clomid online figures, asks questions, hops, dresses and undresses, play. Reporting on these assaults.