אייקי קרב מגע girl writing– מה עושים כשהילד מרגיש הוא חייב להיות מושלם

הורים רבים חולמים על הילד המושלם, שעושה הכול בדיוק כמו שצריך, ומצליח בכל משימה אליה הוא נדרש. אבל, מי שמגדל ילד כזה, מגלה מהר מאוד שהדבר אינו פשוט כלל. הצורך להחזיק תמיד במצב 'מושלם', מלווה בלחץ מתמיד ובדימוי עצמי פגיע, והילד חווה סבל לא קל. אמנם הרצון לעשות דברים בצורה מושלמת, כולל בתוכו גם תכונה חיובית של שאפתנות, שמובילה למוטיבציה גבוהה לבצע דברים בצורה מיטבית, ולהתקדמות משמעותית בתחומים רבים, אבל מצד שני ביחד עם המוטיבציה החיובית מתפתח אצל הילד הפרפקציוניסט מבט הפוך על תוצאות, חוסר היכולת להגיע לשלמות המשימה. מצב זה גורם ללחץ נפשי שמתפתח כתוצאה ממדידה כזו של התוצאות.

ישנם ילדים שהצורך להצליח בכל מחיר, מונע מהם את ההנאה שבמשחק, במידה ויש אלמנט תחרותי, גם אם הוא רמוז וחבוי. הצורך לעשות הכול בצורה מושלמת, נפגש עם המציאות שאינה מאפשר שלמות תמידית, ומוליד כעסים ומתחים פנימיים. ילדים פרפקציוניסטים כועסים על עצמם ועל הסביבה, והם מלאים ברגשי אשם על כשלונותיהם. לילדים כאלה יש נטייה להזניח תחומים אחרים, כגון פיתוח קשרים חברתיים, לטובת לימודים אינטנסיביים יותר, שיובילו להצלחה ולמשוב מיידי.

ילדים ובני נוער רבים הנמצאים באייקי קרב מגע  עמי ניב חווים בכל פעם מחדש את היכולת להתמודד עם הצלחות וכישלונות. בו בזמן הם מקבלים את החיזוקים גם מהמדריכים וגם מהחברים שלהם לקבוצה. מה שטורם להם לביטחון העצמי, לתקשורת החברתית, טיפוח יחסים חברתיים. צריך לקחת בחשבון שזהו תהליך שנבנה לאורך זמן.

באייקי קרב מגע  עמי ניב קיימות תוכניות ייחודיות שמלמדות את הילד/נער אייך להתמודד מול מצבי לחץ שונים. תוכניות אלו נבנו ע"י עמי ניב במטרה לשפר את היכולת הגופנית, הנפשית והחשיבתית של התלמיד, בביצוע משימות מורכבות, בצורה הפשוטה אך היעלה ביותר ובכך לקצר את זמן התגובה. ותגובה זו תיתן פתרון יעיל למצבים שונים ביום יום. כדי לשפר את היכולת הגופנית והנפשית התלמידים מתאמנים במספר מקצועות כגון: אייקי קרב מגע, אייקי קפואירה, ג'ודו, אייקי ג'יו ג'יטסו MMA , אייקידו, אגרוף תאילנדי ועוד… ההתנסות במספר מקצועות באייקי קרב מגע  עמי ניב נותנים לילד את ההרגשה של הצלחה והיכולות להתמודד בהצלחה עם מטלות מורכבות וקשות.

 

עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.
It was felt that our blog has a large number of readers and quite authoritative. That's why our readers often ask: where can I order, buy cheap online without prescription different medications? In response to this question, after studying the market, we can safely say that Buy Zoloft online without prescription can be quickly and safely at the online pharmacy Pills24h.com . According to numerous reviews this online pharmacy gives you the best deals and the best quality! And good discounts for permanent clients!