אייקי קרב מגע והגנה עצמית נגד האלימות.

AikiKids02ילדים רבים נחשפים לאלימות כמעט בכול מקום בו הם נמצאים, אם זה בגן, בחצר ביה"ס, בכיתה בו הם לומדים ולעיתים גם בבית. אחת הדרכים להתמודד עם האלימות הן השתתפות בחוגים ובקורסים של הגנה עצמית. השתתפות בחוגים ואימונים מסוגים אלו מעלה את רמת המודעות לסוגי התקפה ודרכים להימנעות באופן קל יעיל ותכליתי.

בהתאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב שמים דגש רב על עקרונות כגון: כבוד עצמי, כבוד להורים למאמן וכבוד לזולת ביחד עם צניעות וסובלנות. ערכים אלו מודגשים באימונים ומשמשים את החניכים גם בחיי היום יום. היבטים חיוביים נוספים שיש לאמן על פיהם הם תרומה לשיפור התנהגותם של ילדים היפראקטיביים, טיפול בבעיות מוטוריות, שיפור הקואורדינציה ושיווי המשקל, הקניית משמעת ועוד.

עמי ניב מייסד שיטת אייקי קרב מגע וצוות מאמניו מחנכים את תלמידיהם להתמודד מול מצבים המצריכים שליטה עצמית, גבולות ועמידה במצבי לחץ. האימונים הגופניים משלבים, הבנה של צרכיו הרגשיים של הילד תוך הטמעת כלים חברתיים בנוסף מושם דגש עיקרי על עניין ההנאה באימון אל מול אתגר התורם לחיזוק הביטחון העצמי, הקניית הרגלי למידה והתנהגות חברתית וכן לשיפור יכולת הריכוז, השליטה העצמית והמשמעת.

האימונים כוללים דרישה לריכוז מתמשך, להתמדה ולגיוס משאבים באימון גם במצבי עייפות, במקום לכלוא ולבלום את האנרגיה העודפת הנוצר בכל אדם עקב השפעות חברתיות, סביבתיות ואף פנימיות, באקדמיה לאומנויות לחימה של עמי ניב מציעים שימוש וניצול נכון של האנרגיה ותיעולה למטרת פיתוח כושר גופני, יכולת הגנה עצמית והגברת הביטחון העצמי.

התאחדות לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב מציעה מגוון פתרונות להתמודדות מול גל האלימות הגואה בקרב החברה היום, וכן כלים חינוכיים והתנהגותיים בסיסיים המקנים למתאמן ערכי כבוד וסובלנות לזולת ומעשירים את ביטחונו העצמי, כושרו הגופני ויכולת הריכוז.

עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

She showed a buying Clomid over the counter genuine interest in the students and their progress.