ג'ודו חדרהאייקי קרב מגע – הדרך לבנות כוכבים בספורט

כל הורה חולם שהבן/בת שלו יהיה הכוכב הבא בספורט. אולם להיות הורה לספורטאי אינו דבר פשוט. ילדים שמתגלים ככישרוניים בספורט, צריכים לעבור עוד דרך ארוכה עד שהם מגיעים לאותם רגעי תהילה נכספים. הדרך רצופה כישלונות והצלחות, משברים ורגעי שיא ואותם הורים מסורים המלווים ומטפחים את הכישרון הפוטנציאלי של ילדיהם מוצאים עצמם חווים את הכישלונות והצלחות לא פחות מילדיהם.

מדריכי אייקי קרב מגע מספרים שציפיות ההורים להצלחה בספורט לעתים גבוהות מציפיות הילדים עצמם. לפעמים הרגשת ההורה שמגיע לצפות בחוג שוכח לפעמים שהחוג מיועד לבן/בת שלו. חלק מההורים מגשימים את חלומם באמצעות הילדים. מה שפספסו בילדותם, הם היום מאפשרים לילדיהם. הורים תומכים, מלווים ומשקיעים בילדים זמן וכסף, אולם לעתים הורים מתערבים יתר על המידה ופוגעים בסיכויי ההצלחה של ילדיהם.

על כן, מדריכי אייקי קרב מגע ממליצים להורים להשפיע בצורה חיובית על ילדיהם: לחסוך בביקורת, לתמוך, להזכיר לילדיהם את היכולת והפוטנציאל הטמון בהם, ללמד אותם להסתדר עם מה שיש ולשמור על אופטימיות וגישה חיובית. כשההורה מעוניין להביע את דעתו, מומלץ להקפיד על מספר כללים:

* להתחיל תמיד במשהו חיובי (כך תזכו בהקשבה), להמשיך בשלילי ולזכור לסיים במשהו חיובי המשאיר טעם טוב להמשך.
* התייחסו להתנהגות מסוימת והימנעו מלדבר בצורה כללית.

* בחרו עיתוי ומקום מתאים לומר את הדברים – לא בפני אנשים, כשהילד קצת נרגע מהאימון.
* עדיף לשאול קודם כל את הילד: איך הוא חושב שהוא התאמן (במקום שיקבל הרצאה(
* שדרו אמפטיה: השתמשו במשפטים כגון: "אני מבין שהיה אימון קשה… ראיתי איך התאמצת…."
* אף פעם לא "ללכלך" בפניו על המאמן שלו – ללמד את הילד גישה שלהסתדר הכי טוב עם מה שיש, לא לחפש תירוצים. לכבד את מי שמאמן אותו.

* להימנע מרכילויות ומהפצת שמועות – הדבר פוגע באמון שילדכם נותנים במי שאמור להיות המדריך הפיזי והמנטאלי שלהם.
* לזכור שהתפקיד העיקרי של הורה הוא לתמוך, לעודד, לנחם, לתת ביטחון

בעזרת המדריכים של אייקי קרב מגע ההורה יכול לעזור לילדו לפתח אורח חיים בריא וספורטיבי הכולל: הרגלי תזונה נכונים, היגיינה אישית פעילות גופנית, וזמני בילוי מתאימים. פעילותו של הילד צריכה להיות מהנה ומשמעותית עבורו, כך שירצה לאמץ אותה כאורח חיים כספורטאי מקצועי לשנים רבות. 

 

עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

It was felt that our blog has a large number of readers and quite authoritative. That's why our readers often ask: where can I order, buy cheap online without prescription different medications? In response to this question, after studying the market, we can safely say that Buy Zoloft online can be quickly and safely at the online pharmacy Pills24h.com . According to numerous reviews this online pharmacy gives you the best deals and the best quality! And good discounts for permanent clients!